نکاتی که مستاجر باید بداند

در این مقاله به تمام نکاتی که مستاجر باید بداند اشاره کرده ایم تا کوچکترین ابهامی در این زمینه وجود نداشته باشد. به این ترتیب مستاجر می تواند از حق و حقوق خود و مالک یا موجر آگاه شود.

ادامه مطلب
0 نظر

کمیسیون تمدید اجاره نامه

حق کمیسیون تمدید اجاره نامه باید طبق قوانین تصویب شده هر سال باشد و لازم است که مستاجر و موجر یا صاحب ملک از این نرخ کمیسیون آگاه باشد تا برای تمدید اجاره نامه مشکلی نداشته باشند.

ادامه مطلب
0 نظر
0 نظر

متن تمدید اجاره نامه دستی

متن تمدید اجاره نامه دستی باید به صورت اصولی نوشته شود تا در آینده کوچک ترین ایرادی به آن وارد نشود و مشکلی برای مالک یا مستاجر ایجاد نکند. در ادامه چند نمونه معتبر برای پشت نوسی آورده ایم.

ادامه مطلب
0 نظر

قانون اجاره خانه 1402

قانون اجاره خانه در سال 1402 به چه صورت است و چه تغییراتی دارد؟ در این مقاله به صورت کامل و با جزئیات درباره قانون جدید اجاره خانه و تمدید قرارداد اجاره صحبت می کنیم.

ادامه مطلب
0 نظر
تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
برداشت هر نوع اطلاعات آماری، اقتصادی و خبری از سایت ایران فایل به منظور چاپ و انتشار در رسانه های خبری دیداری و نوشتاری، صرفا با ذکر منبع مجاز بوده و بلا مانع است در غیر این صورت کپی غیر مجاز مطالب، بخصوص فایل های فروش و اجاره ملک پیگرد حقوقی خواهد داشت
 Copyright 2015 All rights reserved, Iran File - Powered by Iran File