پایان تراکم فروشی در شهر تهران

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: با تاکید شهردار تهران به طور جدی با متخلفان در بحث ساخت و ساز برخورد می‌کنیم و دیگر اجازه تراکم فروشی در شهر را نخواهیم داد

0 نظر
مهدی حجت با اشاره به سیاست جدید مدیریت شهری در بخش ساخت و ساز، اظهار کرد: در این دوره تلاش می‌شود که ساخت و ساز‌ها در مناطق براساس قوانین و مقررات و طرح تفصیلی و طرح جامع صورت بگیرد.

وی با اشاره به ساخت برج‌ها در مناطق مختلف شهر تهران به تسنیم گفت: متاسفانه صدور پروانه‌های بی حساب و کتاب در سال‌های گذشته چهره شهر را تغییر داده و هم اینک زندگی در شهر تهران دشوار و سخت شده است.

حجت با اشاره به اینکه صدور پروانه برای ساخت باید روال قانونی خود را طی کند، گفت: متاسفانه در طی سال‌های گذشته مجوز‌های داده شده که نگرانی بسیاری را برای مدیریت شهری ایجاد کرده است که امیدواریم با تمهیداتی بتوانیم از ساخت و ساز‌های اینگونه جلوگیری کنیم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران افزود: در تلاش هستیم با همکاری شورای شهر تهران و به ویژه کمیسیون معماری شورای شهر تهران، طرح و لوایحی را برای ساماندهی به ساخت و ساز‌ها تصویب کنیم.

وی تصریح کرد: قطعا در این دوره از مدیریت شهری و با توجه به تاکید شهردار تهران از ساخت و ساز‌های غیرقانونی جلوگیری خواهد شد و اجازه نمی‌دهیم برخی از سودجویان با اعمال نفوذشان به اهداف خود برسند و تراکم فروشی کنند.

منبع خبر : پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

نظر شما

پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود. همه فیلد ها اجباری می باشد.

تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
برداشت هر نوع اطلاعات آماری، اقتصادی و خبری از سایت ایران فایل به منظور چاپ و انتشار در رسانه های خبری دیداری و نوشتاری، صرفا با ذکر منبع مجاز بوده و بلا مانع است در غیر این صورت کپی غیر مجاز مطالب، بخصوص فایل های فروش و اجاره ملک پیگرد حقوقی خواهد داشت
 Copyright 2015 All rights reserved, Iran File - Powered by Iran File